168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

TAG: Girl Power

19. února 2014 v 9:48 | Theresa |  TAG
Je o vůbec možné? Zdá se mi že jsm na blogu nebyla 2 dny a ono to je 9 dní. Hrozné.. Jak žijete? U mě probíhají jarní prázdniny:) (i když trošku lidově řečeno prochcané). A tak dny trávím kreslením (které mě teď hodně vzalo), psaním příběhů a vařením. Hold tady to žije :D. Dnes jsem se rozhodla udělat TAG o dívčí síle. Otázky jsem obšlehla od jedné YT blogerky,přiznávám :). Mimochodem,sledovali jste někdo poslední díl PLL? Jsem do toho seriálu zažraná čím dál víc,myslím že už tam začíná i víc přituhovat a je to už trošku o něčem jiném než před těmi čtyřmi lety. Dnes mám v plánu dostahovat nějaké díly TVD,protože jsem to poslední dobou zanedbávala. Když se tak dívám na uložto, s zděšením zjišťuji že jsem neviděla celou poslední sérii,haha. Ten čas utíká.

1. Jak vnímáš ženskou sílu? Myslím že i přes všechny historické vzpoury a události ji někteří vnímají jako slabou a lehce zanedbatelnou věc :). A to je podle mě výhoda,protože když přijde na věc, ženy se dokáží vzbouřit daleko víc než muži. Rozhodně nejsme jen roztomilé tvářičky.

2. Jaká je podle tebe nejlepší rada pro dívky které chtějí být sílné? Určitě by se něměly bát křičet, příjmout komplimenty a narovinu jednat když se jim něco nelíbí. Prostě žít. Příjmout a dávat. Můj cíl je být zdravě sebevědomá, stát si za svým názorem a porážet své cíle. "Práce je most mezi sny a realitou. Jestli máš velké sny,buď připraven na spoustu práce :)" - Jared Leto. Myslím že je důležité mít osobnost,to je podle mě klíč k úspěchu. Tvrdá dřina a charakter.

3.Kdyby sis měla vybrat super schopnost, jaká by to byla a jak bys ji využila? Určitě teleportace a schopnost přeprogramovat negativum v pozitivum :). Jak bych to využila? Teleportaci při deštivé cestě na autobus,zdarma bych se dostala do prvních řad koncertů bez šestihodinového čekání před arénou,podívala bych se na zajímavá místa.. Jelikož jsem trochu citlivá povaha, druhá vlastnost by se hodila vždycky. Mimo to bych chtěla schopnost pomáhat správným lidem. Vyléčit, zajistit jim lepší život. Kdybych to tak udělala aspoň u jednoho člověka,byla bych hrdá.

4.Který zkrášlovací produkt ti dodává sílu? Neřekla bych že přímo dodává "sílu" :D, ale cítím se rozhodně líp s korektorem a tužkou na obočí :).

5. Myslíš že je důležité mít vzor? Určitě ano :). Vždycky je dobré vzhlédnout k někomu a říct si "Když to dokázal/a on/a,dokážu to i já". Všichni začínali ze spodu (s vyjímkou Paris Hiltonové a Kim Kardashianové), všichni začínali stejně. Není důvod shazovat si sebevědomí.

And the story goes on :),that's how the story goes.s

6. Kdo pro tebe představuje současný vzor ženské síly? Bez slova současný bych jistě zmínila Audrey Hepburn nebo Marilyn M., ale z aktuálního světa to je Demi Lovato. Nejen proto že mi pomohla dostat se přes PPP, ale i kvůli jejímu poselství které neustále dokola zmiňuje "Vím že je to někdy těžký život, ale musíš zůstat silný a nepřestávat bojovat, protože se to na konci vždycky vyplatí.".. a ta holka si prošla sakra minulostí. Navíc nemá potřebu neustále trapně vystrkovat jazyk a chovat se jak levná vy víte co. Na nikoho nenarážím,jen můj názor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxie Roxie | Web | 19. února 2014 v 15:00 | Reagovat

je to hrozný, že? Taky jsem na blogu nebyla pár dní a pak mám pocit, že musím dohnat celou věčnost :D

2 Zoey* Zoey* | Web | 21. února 2014 v 15:23 | Reagovat

Nehubnu ;)

3 Andee Andee | E-mail | Web | 21. února 2014 v 17:09 | Reagovat

Zajímavé, originální :-) pěkné odpovědi, souhlasím :-* hodláš se sem dostavovat častěji, kočko?? ;-) udělala bys mi radost :-*
to nebyla tržnice, tu máme prozměnu u metra a jsou tam samý idioti, nicméně se s nima dá smlouvat o cenách a takhle zvrhlý nápady nemají xD chudáku... :-(

4 product key product key | E-mail | Web | 9. července 2018 v 9:22 | Reagovat

I have more useful information from this article. Thanks for sharing.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama