168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Únor 2014

21.2.2014 - time is running sweetheart

22. února 2014 v 0:12 | Theresa |  everyday
Hi :)
Dnešek (vlastně..celý týden) byl ve znamení přemýšlení o sobě samé,co vlastně chci. Taky máte podobný problém? Občas se cítím zmatená,nevím kam patřím ani kam se vydat. Teď jsem zřejmě v nejlepší formě za poslední 2 roky, tak proč jsem tak jak na tom jsem? Sakra, vždyť jsem "zdravá",mám přátele,nešikanují mě,mám střechu nad hlavou, 6 párů kalhot a vlastní pokoj. Sakra,a přesto mám občas tendence strkat si prst do krku po malé svačince..ano,přiznávám se.Občas ujedu, ale víc než 2x týdně to nebývá, nechci si úplně zničit zdraví. Nejsem na tom tak závislá, je tu milion holek s vážnějšími problémy. Pravděbodobně to za pár hodin vymažu, tak mi můžete do komentářů vyčítat jaká jsem kráva a nevím co ještě. Stydím se za to že takhle přemýšlím. Přes to všechno, něco ve mně právě teď chybí. Něco velmi,velmi důležitého tu schází. A já nevím co to je. Poslední dobou se snažím být aktivní jak jenom to jde. Nemyslím sport. Konečně jsem začala znovu kreslit,psát příběhy,chodit ven se psem,učit se francouzsky,sledovat filmy pouze v anglickém dabingu (i když mám čistou 1,pořád se snažím zlepšovat) .......zkrátka a jednoduše dělat cokoliv jiného jen nesedět neustále na prdeli u počítače a stávat se blbější a blbější. Mám pocit jako bych za ta léta ztratila polovinu svých mozkových buňek. Úplně vygumovaná. Každopádně co jiného dělat než zkoušet,zkoušet,zkoušet? Nevzdávám to.

Teď už jinam :). Touhle dobou jsou to 4 roky, co jsem Echelon! :D (fanoušek 30 seconds to mars), tak to průběžně oslavuju sledováním filmů,posloucháním jejich písniček,rozhovory,citáty..čím dál více jsem hrdá že jsem si vybrala tuhle skupinu :). Shannon i Tomo nemůžou svou práci odvést líp :). A Jared? Cítím se divně že mám zálusk na 42 letého chlapa..ale nesmíte mi to brát za zlé. On totiž nestárne!
Z filmu Highway, natočeno v r. 2002.. no uznejte, že tu na 31 let rozhodně nevypadá :)..doporučuju mrknout!


42 let..shit happens!
Před chvílí jsem dosledovala film Dallas Buyers Club, rozhodně doporučuju! Aktuálně je v českém kině, ale dá se ve slušné kvalitě stáhnout i na ulozto. Při pár scénkách mi ukápla nejedna slza. Film je oceněný 2 Zlatými Globy a byl 6x nominovaný na Oscara :).
TAG: Girl Power

19. února 2014 v 9:48 | Theresa |  TAG
Je o vůbec možné? Zdá se mi že jsm na blogu nebyla 2 dny a ono to je 9 dní. Hrozné.. Jak žijete? U mě probíhají jarní prázdniny:) (i když trošku lidově řečeno prochcané). A tak dny trávím kreslením (které mě teď hodně vzalo), psaním příběhů a vařením. Hold tady to žije :D. Dnes jsem se rozhodla udělat TAG o dívčí síle. Otázky jsem obšlehla od jedné YT blogerky,přiznávám :). Mimochodem,sledovali jste někdo poslední díl PLL? Jsem do toho seriálu zažraná čím dál víc,myslím že už tam začíná i víc přituhovat a je to už trošku o něčem jiném než před těmi čtyřmi lety. Dnes mám v plánu dostahovat nějaké díly TVD,protože jsem to poslední dobou zanedbávala. Když se tak dívám na uložto, s zděšením zjišťuji že jsem neviděla celou poslední sérii,haha. Ten čas utíká.

10.2.2014

10. února 2014 v 18:42 | Theresa |  everyday
Ahoj :)
Po dlouhé době jsem se rozhodla znova přidávat jídelníčky, ať mám trochu motivaci se nepřežírat a aspoň trochu si hlídat porce. Taky jste si mohli všimnout čísílek nahoře :D ↑↑↑. Do léta zbývá pár měsíců a já se chci trochu hodit do formy :). Tak mi držte pěsti.
Snídaně: Jogurt Srdíčko,celozrnné cornflakes,1/2 kiwi (180 kcal)
Svačina: Jogurt Srdíčko,cornflakes,1/2 kiwi (180 kcal)
Oběd: Rajčata,Vaječná omeleta ze 2 vajec, trochu hrachové kaše (400 kcal) :/
Večeře: 3 celozrnné toasty (420 kcal) :(
Celkem: 1180 - 400 kcal = 780 kcal
Sport: 10 minut kardio, 40 minutový mix kardia s posilováním
Tak nevím, jestli se mám radovat nebo brečet. Té večeře bylo docela dost, ale na druhou stranu sleduju postup hrachovky, a věřte mi že to je opravdu jen rozmixovaný hrach s cibulkou,tak nevím. Kalorické tabulky uvádí podle mě až moc vysoké číslo :D.

2.2.2014 - party hard

2. února 2014 v 16:50 | Theresa |  everyday
Tak se zase po týdnu ozývám s krátkým článečkem :). Tento týden byl takový oddechový- žádné testy,žádné zkoušení. Ve středu a v pátek bez školy. V prvním případě jsem létala po doktorech ohledně štítné žlázy a v ten samý den jsem byla na očkování proti rakovině děložního čipku, v pátek pololetní prázdniny :D. Když už jsm u pololetí, jak dopadlo vysvědčení? Jste s ním spokojení nebo nespokojení? Já jsem vyvázla se dvěma dvojkama. Nevím jestli brečet nebo radovat se - minulý rok jsem měla samé. Matka mě za to docela vyhubovala :D :/. Až jsem si musela jít lehnout.. Postřehli jste v Lidlu Americký týden? V pondělí ráno jsem kvůli tomu zvlášť zamířila do obchodu a koupila do zásoby rovnou 3 arašídové másla (jelikož nejsme amrikáni a nemáme ke kvalitnímu máslu přístup celoročně). Miluju když se naši ohání tím jak to můžu jíst,vždyť jen ten název zní vyblitě. Hadejte co? Odpoledne jsem došla domů a jedno balení bylo snězené :D. Mami,mami.. A tak jsem si zbylé 2 schovala,a pěkně ať mi vydrží půl roku (nech si ty vtipy Terezo..). Na zítřek se ještě musím naučit celou periodickou tabulku prvků, tak radši valím -_-. Užijte si týden!!!