168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Leden 2014

My opinion: Justin Bieber

24. ledna 2014 v 23:17 | Theresa |  other
Odjakživa mám zvláštní vlastnost- jsem zamilovaná do skupiny/zpěváka/zpěvačky do té doby,než jim vstoupne sláva do hlavy. V 2009 jsem tušila,že to bude JB (NOH8) - "nečekaně". Přijde mi stupidní jak některé Belieberky tvrdí,že být Belieberem znamená milovat ho,podporovat ve všem a se vším s ním souhlasit NAVŽDY. Kdž se na to podívám zpátky, přesně taková jsem byla. V té době bych pro něho skočila do ohně. Pamatuju si, kdy měl klip One Less Lonely Girl 900 000 zhlédnutí. Potom ale přišla éra přehnaného sebevědomí,paparazzi fotek s jeho naivním pro některé fanynky "sexy" výrazem a mně postupně docházelo,že to přecejen už není ten klučina z videí kterého jsem tak zbožňovala. Ani ten fakt,že vráží nemalé peníze do charit a pomoci lidem mi nezabránilo na něho postupně měnit názor. Ano,to je ten jediný důvod proč ho stále trochu obdivuju(když už něco). Pro ty, kteří ho od srdce nenávidí celou tu dobu a říkají o něm že je buzna: Myslím že kdyby jste se na něho podívali před těmi x lety, viděli by jste mnohem rozumnější osobu než dnes. Upřímně lituju všechny,kteří mají potřebu pod každou jeho fotku psát nenávistné komentáře. Je mi z vás stejně špatně jako z belieberek které pod jeho vězeňskou fotku píšou "zdá se mi to,nebo je úplně sexy jebatelný i ve vězení???Lulánek můj". No uznejte,že s tímto materiálem se do Evropy vkročit nedá. Tato myšlenka pravděpodobně nemá hlavu ani patu,ale říct jsem to musela. Pro porovnání se můžete chviličku podívat na videa dole.
A tak se můj první "idol" změnil z tohoto..
Na toho...
Abych byla upřímná trochu mě to mrzí. Tohle nemá s přirozeným dospíváním nic společného. Mám-li být upřímná, PRO MĚ je to typický případ toho,když se 17-ti letému dostanou do rukou stamiliony. Ve 20ti je z něho jiný člověk..Bohužel se to netýká jen jednoho člověka. Víte co tím myslím.
V tomto článku popisuju jen to,jak to cítím já. Nikomu nevnucuju svoje názory,každý má právo myslet si svoje.

Illness:(

23. ledna 2014 v 10:24 | Theresa |  everyday

TAG Nejlepší věci/pocity na světě

18. ledna 2014 v 14:55 | Theresa |  TAG
Hi:)
Aghsfsfsh..taky vám tak (ne)chybí zima? Mně tedy opravdu ne:).Nestojím o sníh, teplé bundy ani o mrazivá rána. Doufám že fámy typu "ve čtvrtek čekejme první dávku" jsou opravdu jen fámy. Jen takové zmínění pro začátek,které jsem si nemohla odpustit. Mimochodem, vzpomínáte na "kamarádku" z minulého článku? Nechala jsem to plavat. Hodila jsem pár dní ignoru (což i jí začalo být divné a začala pokukovat) a ejhle - ona se objevila s pořádnou dávkou omluvy. Přijala jsem to, ale že by to už bylo takové jako předtím bych neřekla. Mám takový pocit že čekala že první krok udělám já,protože moje povaha tomu nasvědčuje (haha,s tím ať nepočítá -_-). Teď už k článku. TAGy dělám moc ráda, tak jsem se dnes rozhodla pro tento.Nevím proč,nevím jestli vůbec existuje, prostě ho udělám:).

12.1.2014 - just close your eyes and enjoy roller coaster, that's life

12. ledna 2014 v 22:26 | Theresa |  everyday
happy birthday hottie!<3
Omlouvám se,že jsem s pořádným článkem nepřišla o pár dní dřív,ale nebyl čas,a když už ten čas byl,tak chyběl nápad a jistá dávka správné nálady:). Obzvlášť tento týden si užiju. Jenom aby jste mi věřily, tady je seznam toho co mě tento týden čeká. Jak jinak než poslední týden před uzavíráním známek. V pondělí libový testík z občanky a ruštiny,v úterý opravný z dějepisu a fyziky,středa zeměpis(test+orientace na mapě) a čtvrtletka z češtiny,čtvrtek chemie a v pátek znovu fyzika..třikrát hurá!:) Nechci být jedna z těch blogerek které mají blog s černým vzhledem,v záhlaví obrázek s rozřezaným zápěstím a s články plných depresivních textů,ale zmínit jsem to musela. Mimochodem je to úžasný pocit,když vaše nejlepší kamarádka pro kterou by jste dali ruku do ohně po třech letech prvotřídního přátelství najednou přestane odpovídat na vaše zprávy,začne se bavit s jinýma, a když už odepíše pošle vás do prdele. Opravdu mě to od ní mrzí. Od někoho komu jste mohli svěřit všechno. Od někoho před kterým jste si nemuseli na nic hrát ani si dávat dozor na pusu. Od někoho kvůli komu jste dali facku úplně cizímu klukovi protože jí zlomil srdce. Od někoho koho považujete za přitele a rodinu. Před ní jsem neměla skutečného přítele. I když vlastně..byla jsi celou tu dobu vůbec přítel?Random..maybe more Jenners

5. ledna 2014 v 21:15 | Theresa |  pictures
I těch 30 minut denně dokáže víc než si myslíš.