168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Prosinec 2013

Bye 2013 → Hello new opportunity!

30. prosince 2013 v 23:32 | Theresa |  cíle
Hi:).
Ani jsem se pořádně nestihla rozkoukat a už je tu znova Silvestr. Myslím, kam sakra tento rok zmizel? Poslední co si pamatuju je červencová dovolená v Praze a potom..Vánoce. Mohla bych napsat spoustu odstavců o tom jak letošní (vlastně i ty předchozí) rok rychle uplynul,ale vsadím se že to tak cítí valná většina z vás. Člověk se tak trochu cítí jako myš v kleci. Nejlepší léta mládí plynou ani nevíme jak. Schválně,jaký článek jste napsali přesně před rokem? Podívejte se. Možná neuvěříte tomu co jste mleli za nesmysly(bez urážky,opravdu na nikoho neupozorňuju). V blogovém světě se pohybuju docela dlouho,a pár lidí pozoruju celé ty roky. Vím že v roce 2008 většinu blogů zdobili "smajlíci",buttonky,všemožné obrázky,do očí bijící zelené neonové pozadí v kombinaci s růžovým záhlavím a bílým písmem. Haha,to byly časy. A dnes? Všechny co tehdy psaly za každým slovem "Mucinqui" jsou docela obyčejné blogerky se slušným pravopisem a kupodivu i zajímavými články. Chci tím jenom říct, že bez ohledu na to jak ten čas plyne,my se měníme neustále. Ať se nám to líbí nebo ne. Úmyslně i neúmyslně. Kdo ví kde budeme za 5,10,20 let. Možná se z některých z nás stanou nové Jillian Michaels,jiné rozjedou úspěšnou kariéru právničky nebo doktorky a některé budou žít v jiném státě. Teď si není jistá žádná z nás. Ale pokud po něčem reálném budeme OPRAVDU,myslím OPRAVDU toužit, měli by jsme si za tím jít (ne,opravdu tím nemyslím předsevzetí typu "milý deníčku,ráda bych do měsíce počala dítě s Justinem Bieberem",i když kdo ví,haha). A to je zároveň takové moje životní předsevzetí. On je totiž rozdíl mezi "chtít" a "dřít". Alespoň výsledný rozdíl je opravdu razantní..no to jsem se znovu rozkecala. Tímto upřímně děkuju všem kdo se přes všechny moje výlevy dostal až sem :D. A teď ke stručným bodům.

Jablečné muffiny podle Cassey

27. prosince 2013 v 13:36 | Theresa |  recepty
Ahoj:)
Tak, už si v klidu můžeme říct že je po svátcích. Konečně se to na stole (aspoň u nás) nehemží tunou cukroví,klobáskami ani podobnými hnusy jídly. Teď ještě silvestr a je tu čas pro nový začátek. Nevím jak vy,já taková období miluju. Už jenom ten pocit "začít s čistým štítem". Právě teď jsem dopekla tresku (s kuskusem a paprikou..mňaam.),sleduju nějaká videa na YT a hledám novou inspiraci na snídaně,jelikož každá z Vás mi snad dá za pravdu že jídelních inspirací není nikdy dost.
Tento recept jsem poprve uviděla u Cassey Ho (blogilates) a čirou náhodou se rozšířil mezi ostatní zahraniční youtube fitness guru (sakra jak se jim říká?),které ho začaly prezentovat jako svůj nápad. Zajisté je všechny ve stejnou dobu osvítil duch svatý. No nic, já jsem tento recept zkoušela před cca 2 týdny. S klidným svědomím Vám můžu říct, že jsem lepší a chutnější recept nikde nenašla.

Ou ou ou! :)

24. prosince 2013 v 23:38 | Theresa |  everyday
Vím že pozdě,ale lepší než nikdy. Stále je ještě 30 minut do 25. prosince,takže přání stále platí. Kapr snězený,dárky rozbalené. Někteří uléhají do postele spokojení,jiní naopak.Tak či onak, všem Vám přeju Veselé Vánoce a mnoho úspěchů do nového roku! :) Věřím že se všechno (ať už je to cokoliv) příští rok splní. Přece jenom je to všechno v nás. My jsme ti co mají sílu vše změnit,opravdu stačí jen věřit,makat a radovat se.

TAG Vánoční svátky

21. prosince 2013 v 22:40 | Theresa |  TAG
Jaký film je v období Vánoc Tvým oblíbeným?
Bezkonkurenčně Sám doma 2,ten film tu nenápadně opěvuju snad od října :D. Pro mě je to prostě klasika která u nás jede několikrát do roka. Má to vtip,kouzlo,nezapomenutelné hlášky a skvělou vánoční atmosféru.

Ohmygod,i'm back again!

21. prosince 2013 v 21:19 | Theresa
Baf,mysleli jste si že jste se mě zbavili? Haha,ani omylem..Jsem tu zpět, opět po delší pauze. Blog mi chyběl,to nebudu lhát. Hlavně lidi, se kterými udržuju blogový vztah už skoro rok (to mi připomíná že blog bude slavit za pár dní 1.výročí). Přestávka mi skvěle bodla,aspoň jsem si odpočinula. Ale dýl bych to už asi nevydržela. A navíc,kdy je lepší načasování pro návrat než na svátky? Teď se vrhnu na TAGový článek,který zveřejním zítra,zatím!:)