168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Listopad 2013

SHORT PAUSE,it's not forever

21. listopadu 2013 v 19:35 | Theresa |  other
Ahoj, znovu se ozývám, jenom aby jste věděli že jsem na vás nezapomněla,že ROZHODNĚ NEOPOUŠTÍM BLOG a rozhodně bez zmizení NEODEJDU!!! Blogování mě nepřestalo bavit, jen potřebuji krátkou pauzu,z časového důvodu :). Mám v plánu nový zimní design,spoustu recenzí,fotek,článků..Nebojte,změní se to akorát tak k lepšímu :). Jen teď,potřebuji kratší pauzu. Aktuálně makám na čtvrtletkách,olympiádách a téměř se nehnu od sešitů.
Do Vánoc jsem zpět,i dřív :)!!! Slibuju! Do té doby,prosím affs aby mě vynechávali v obíhání.Dokud se Vám znova neozvu, můžete mě ignorovat.Ozývám se:)

11. listopadu 2013 v 19:08 | Theresa |  everyday
V první řadě se chci (já vím,už zase) omluvit že nejsem aktivní,což se projevilo i na návštěvnosti. Štve mě že moje hlava nezplodí žádný kvalitní článek,a tak to většinou končí receptem,fotkami nebo cestou do hlubin študákovy duše...fakt mě to mrzí, opravdu. Celkově se to teď zhroutilo a na pořádný článek jsem ani neměla náladu..
Tímto Vám chci oznámit, že nás opustil kamarád a dobrý chlap Jirka. Někdy má Bůh opravdu blbý smysl pro humor. Proč si nevezmou nějakého hajzla? Po světe pobíhá miliony zmrdů co jen vraždí a okrádají..a dožijou se osmdesáti. Ale aby vzali třiatřicetiletého chlapa co čeká rodinu...v životě nebyl zavřený,nikomu neublížil a doslova každý na něj myslí v dobrém. A to i za jeho života. I s taťkou to málem seklo... v životě jsem ho neviděla tak rozklepaného. Nezapomenu jak upustil telefon a podíval se na mě tím překvapeným pohledem. Znala jsem ho od kolébky. Došel za mnou i do porodnice. To je potvrzení toho jak moc fajn chlap to byl. Nezapomeneme.

FIT inspiration n.3

5. listopadu 2013 v 17:32 | Theresa |  pictures
Dlooouuhoo jsem nepřidala fotky do této rubriky,kupodivu jsem si to uvědomila až dnes :). Protože začíná být zima a deštivo,rozhodla jsem se zatnout zuby a konečně (tentokrát poctivě) začít 30 Day Shred. Dnes jsem docvičila 3. den,a už začínám vidět nějaké výsledky. To je vidět jak člověk vyjde z formy,když nemá nějaký cvičební režim,haha. Pokud měřím správně,už jenom za ty tři dny jsem ztratila 3 cm v pase (vrr :D). Nemám v plánu hubnout nebo ripovat,prostě mi nějaký ten režim a disciplína chybí. Vypadá to že to mám v krvi.
Aktuálně mé nejoblíbenější jídlo. Kuřecí s ovocem nebo zeleninou.


1.11.2013 - chrismas?

2. listopadu 2013 v 0:22 | Theresa |  everyday
Na hudební skupiny jako takové jsem docela vysazená - obzvlášť dívčí. Nevím čím to je, možná z nich vyzařuje nějaká neviditelná ženská síla po které potají všechny toužíme,nebo je to prostě a jednoduše krásou členkyň :D. Například Little Mix. Wings si pouštím téměř denně už přes rok a ani trochu mě neomrzela (narozdíl od bratra,u kterého se již při prvních tonech této písně vyskytuje silné riziko infarktu). Ovšem jako u všeho jiného je to věc názoru a vkusu :). Dále Pussycat Dolls. Jsem jediná kdo na nich byl závislý? Pamatuju si na čtvrtou třídu, když jsem doběla domů a potají jsem si pouštěla jejich klipy (které jsem měla od rodičů výslovně zakázané kvůli obsahu :D) a zpívala si u nich. V tu dobu se začal projevovat můj zájem o angličtinu ve velkém a směle si troufám říct že jsem se během měsíce dostala na úroveň šesťáka - což je pro čtvrťačku velká čest,haha :D.