168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Říjen 2013

REVLON Colorstay - recenze

25. října 2013 v 20:04 | Theresa |  beauty
Na začátek chci jen upozornit,že jsem ukončila akutalizaci spřátelených blogů.Děkuji těm,co se zapsali:)

20.10.2013- All day long♣

20. října 2013 v 21:54 | Theresa |  everyday
Konečně se po dlouhé době ozývám s deníkem - nebo alespoň souhrnem událostí z předešlých dní. Mimochodem,nevíte někdo jaká je obtížnost přírodovědného klokana? :D Při pohledu na učitele je mi poslední dobou blbě. Jsou všude. V obchodech,ve školách,na ulicích. Ne,nemluvím od důchodcích z Kauflandu :D. Každopádně jejich ego a přítomnost mě frustruje. Ale to už je obraný reflex. Hlavně ty plakáty na ulicích "Chceme cílevědomé učitele s reálným pohledem na svět". Jak říká taťka - Chcete učitele s reálným pohledem na svět?Před prázdniny je pošlete povinně makat na fabriku nebo stavbu,to jim rychle spadne hřebínek.. Sama jsem student,takže nemůžu soudit. Ale něco na té větě bude,to pochopí i debil.
Včera jsem přespala u M. Celou noc jsme cárali po městě, jedli pizzu a zakecávaly se s náhodnýma klukama. Netuším jestli to měl být kompliment nebo co, ale zaslechla jsem dokonce i názor že poslední dobou mám prdel jak Nicki Minaj -seriously? Tlustá,velká,vytvarovaná nebo snad že by i dobrá? :D Ženské myšlení je nepředvídatelné. To je tak když potkáte ožralého dvacátníka. Pravda je že vhodně zvolená bunda dělá divy ;D.
Vstala jsem v 7, hodinu si hrála se psem a letěla na zastávku. Nedělní spoje stojí za hovno. 1. autobus v 8 a druhý a zároveň poslední spoj v 7 večer. Dojít těch 5 km pěšky? Daleko,vzhledem k nevolnosti způsobené zkombinování BigMilku,pizzy a Kofoly. Nikdy,NIKDY víc. Ani nevíte jaké pohlazení po duši byla obyčejná sklenka vody. Dnes jsem skoro vůbec nejedla,nechybí mi to vůbec. V poledne jsem do sebe nasoukala rybu s bramborama a ráno 2 korbáčky. Toť vše. Odpoledne jsem doháněla spánkem. Taková ta odpolední "hodinka" se protáhla na 6 hodin. Proč ne :D.
Mimochodem - poslední dobou mám problém s kolenem,nevíte čím to může být? Pravda je že jsem začala dřepovat častěji než předtím. Na druhou stranu si dávám pozor abych ten cvik provedla správně..Opravdu nevím..


18.10.2013

18. října 2013 v 21:12 | Theresa |  everyday
Repete! <3

5 RANDOM LOVES tag

13. října 2013 v 20:38 | Theresa |  my life
Aneb jeden z mála pohledů do mého "velmi zajímavého" soukromého života (jak jinak než ironicky řečeno) :). V tomto článku najdete 5 pro mě oblíbených věcí jak z psychologického tak z fyzického hlediska (jestli to dává smysl :?). Pojďme na to!
1) Motivační youtube videa - Pamatujete na ty časy kdy se na Vás ze známého či neznámého důvodu vrhne až podezřele intenzivní poct štěstí a vy máte chuť řečnit,shrnout svůj dosavadní životní příběh,vložit ho do jednoho videa/článku a inspirovat tím ostatní lidi? Takových videí je na internetu nejméně tisíc. Tisíc videí,tisíce nadějí a statisíce osudů.

Aktualizace spřátelených blogů

10. října 2013 v 20:57 | Theresa |  other
Někdy to přijít muselo. Hodně z vás je buď měsíce neaktivní nebo jednoduše navštěvujeme svoje blogy jen tak "z povinnosti", ruku na srdce. Neurazím se jestli se pod tento článek nepodepíšete,jen v tom chci mít jasno. Ušetříme si navzájem čas. Přece jenom, spoustu z vás je zaměřených pouze na nejezení, a já už ne. S tímto jsem skončila. Našli se tu i lidi se kterýma si docela dobře rozumím (viz. Mrs.Moustache,Andee....). O ty bych nerada přišla. Každopádně,kteří chcete být i nadále mezi spřátelenými blogy,podepiště se do komentáře :).
PS: Nemám nic proti žádné z Vás,nepochopte mě špatně!!!

ZÁPIS KONČÍ 24.10.2013!


WRONG+last days ;)

4. října 2013 v 15:14 | Theresa |  everyday


Má aktivita je hrozná. Je vlastně TAK hrozná, že mi blog.cz píše emaily že jsem neakivní déle než 3 měsíce,a že jestli to tak bude pokračovat,blog se zruší..Vážně lidi,to jsem na tom tak mizerně? V průběhu školního roku skoro vůbec nepřidávám článek častěji než 1x za týden,ale co už.Doufám že to byla jen chyba součtu a že se výhružka nesplní :). Blogování mám ráda,ale hold nejsem jedna z těch která píše dlouhatánské články přes tři stránky - takové blogerky ze srdce respektuju a obdivuju :),nemyslete si že hejtuju. ROZHODNĚ Vás jen tak snadno neopustím,haha..
Nejde nám v domě internet. Nevím čím to je,jestli jsme opravdu jediná pošahaná domácnost svého druhu,ale jak je možné aby se musela každého půl roku měnit za tisíce anténa? Pff.. Aktuálně sedím v otcově kanceláři na obecním úřadě - což je mimochodem 1. místo kde jsem stáhla film za míň než 10 minut - kde je mimochodem ve 14:50 úředního dne hrobové ticho a ani jedna noha v budově :D.Tomu říkám pracovní morálka..Myslím že už vím čím chci být :DD.
Nevím jestli to znamená několikadenní neaktivitu (protože se chystám přednastavit několik článků), ale bohužel to bude s obíháním horší :/. Doufám že mi to odpustíte. Do středy minimálně.
Ve středu se v Hodoníně konal Veletrh vzdělávání a vaše milovaná Theresa tam samozřejmě nemohla chybět :D -_-. Byl to můj první veletrh vůbec, takže jsem vůbec nevěděla co od něj čekat. Nakonec jsem si z tama odvezla miliony letáčků a lístečku s důvody proč bych si měla vybrat zrovna JEJICH školu (a že jich tam bylo :D). To co mě ale zaráželo byla paměť některých studentů,kteří mi 7x po sobě (ale opravdu po 30ti sekundách) opakovaně strkaly ty samé promo letáky do ruk a neustále se mě ptali jestli si chci vyslechnout historii a obory jejich školy. Nutno podotknout že jsem si jen u jedné z nich vyslechla 4x ten samý scénář (od posilovny až po finanční odměny které bych dostala). Nakonec mě zaujala hotelovka,zdravotka a gympl. Uvidíme,času dost.