168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Září 2013


fall/winter pictures♥

26. září 2013 v 15:04 | Theresa |  pictures
"Do Česka přichází studená fronta,ranní teploty se přiblíží k nule.." Podle kalendáře je možná necelý týden podzimu, no příroda na kalendář kašle a teploty jdou každým dnem stále níž a níž. Máme se smát nebo brečet? Osobně mám létní počasí nejradši,no mrazu se stejně nevyhneme a tak nám zbývají jen 2 možnosti - buď strávit celou zimu v depresi nebo se naučit ji mít rádi,dokud není pozdě..Možná jsem za blbce a největší prase pod sluncem (:D),ale myslím že letošní zimu bude každý den součástí mé snídaně pravé kakao. Mňamka♥.

another lazy days..that's just me!

20. září 2013 v 23:10 | Theresa |  everyday
Děvčata vím že to píšu pořád,ale dnešní týden jsem blogování vůbec nezvládala. Znovu se omlouvám,ale pochybuju že to bude lepší. Ve škole se to začíná pořádně rozjíždět a jelikož jsem přes prázdniny slušně zakrněla a mozek stále stávkuje, trávím většinu dne učením.Znáte to.. Právě teď sedím (nečekaně) před notebookem unavená jak želva,pozorující průběh stahování filmu.
Cheerios♥. Právě jsem si domů donesla krabici a teď už jen čekám na ráno. Hádejte proč.
Matilda, jeden z mých nostalgických filmů :D. Na tyhle školkové časy vzpomínám ráda, by the way: právě stahuju :3.

zánět+angína=nerozlučná dvojka

13. září 2013 v 13:54 | Theresa |  everyday
jsem jediná kdo má úchylku pro levné IKEA hrnky? :3
Jsou úplně jiného původu,přesto se u mě objevily v rozmezí 6ti hodin. Good job,Theresa. Každopádně teď ležím v obýváku s knížkou v ruce,stahuju Skins a piju horký čas. By the way, je možné abych za pitomých pár dní s práškama zaplatila 600kč? Neskutečné..opravdu uvažuju nad kariérou doktora :/.A jak to začalo? Zánětem ucha - věřte nebo ne, mou naušnici z chirurgické oceli obrostla kůže- přesněji řečeno to zepředu vypadalo jako kdybych si nikdy nenechávala uši propichovat, ale zezadu mi trčel drátek a takový ten malý hajzl,co zabraňuje aby se naušnice nevyvlékla :P. Nechápu jak se to mohlo stát,ještě k tomu za 2-3 dny.. Doma nastal proces alá šicí jehla a slivovice-take no more! Krátce potom mi napuchla půlka obličeje, a to bych nebyla já abych toho nevyužila a místo školy radši doma seděla na prdeli ;D. Takže shrnutí - špatně polykám,špatně žvýkám,vypadám jak červíček z HP a mám se sakra dobře. Bye!

Stop fuckin' me
Make me wanna scream!

10.-11.září - diary.

11. září 2013 v 18:33 | Theresa |  everyday
Dnes mi konečně dorazily fotky,které jsem předevčírem objednávala :). Chystám se znova dekorovat pokoj, tak proto. Vybrala jsem pár oblíbených snímků a citátů z WeHeartIt i z dovolené, tak abych měla nějaké hmotné vzpomínky (páč znáte to,stane se vám něco s počítačem/foťákem.. a životní okamžiky v prdeli).
Za uplynulých pár dní se nestalo nic zvláštního,znáte ten staronový režim - vstávání,škola,učení,trocha odpočinku a spánek. Občas venek s přáteli nebo sledování filmů. Čím dál víc si uvědomuju že i v těch "normálních" událostech je kousek něčeho,pro co se vyplatí žít :). Aspoň podle mě. By the way: Vím že je ta začátečnická chemie o ničem, ale stejně se musím pochlubit - celé učivo jsem se naučila při "Man in the Mirror" - cca 4 minuty :D. A světe div se,dokonce si ho ještě pamatuju. Fuck yeah!
meet my sweatheart

RELAXING♣ -po dlouhém týdnu..

7. září 2013 v 12:38 | Theresa |  everyday
#thatsnotmethatsmyidol

September 2013 - healthy eating.

3. září 2013 v 21:00 | Theresa |  everyday
Tak co,ještě žijete? :P Když tak vidím ty statusy jestli si učitele dělají prdel, když má nějaká třída 1x týdně 7 hodin výuky,mám chuť jim jednu fláknout -_-. Tímto oficiálně oznamuju, že úterky proflámuju ve škole do 15:15. Great. Po ničem jiném jsem tento rok ani netoužila. Zemák máme naštěstí (nebo bohužel?) jen jedenkrát týdně, a to ve středu. Za tu pouhou jednu hodinu týdně ovšem musíme stihnout učivo za hodiny 2. K tomu testy tak jednou za 2 týdny. Sice se vám možná zdá že zeměpis je lehký, ale vyvedu vás z omylu :D. Minulý rok to byl jeden z těch nejtěžších předmětů. Takové s prominutím pičoviny v TAK VELKÉM MNOŽSTVÍ se mamka údajně nemusela učit ani na střední.Cituji její slova.


Tomorrow..all over again

1. září 2013 v 21:10 | Theresa |  everyday

Taková perlička na začátek..znáte ten pocit když se 10 minut drbete s článkem ve kterém plně,zdlouhavě vyjadřujete své pocity a potom se ta kurva jménem prohlížeč vypne? -_- Pardon,já musela..No, omlouvám se ale jelikož je to (zatím( 3. pokus co tento článek píšu, nějak se rozepisovat nebudu. Takže to shrnu asi takhle: oblečení - status nevyřešeno, rozhodně se nehodlám nějak formálně strojit,jako někdo -_-. A rozhodně kvůli tomu nikomu nic neříkám. Je to přece věc každého zvlášť,ne? Ne že bych neměla spoustu formálních šatů,sukní..to ne. Mám toho dost, akorát na to nemám náladu a technicky vzato ani není příležitost, kam bych si to vzala :D. Začátek školního roku rozhodně není důvod k oslavě. Těším se na zítřek, na můj upřímný záchvat smíchu při pohledu na to jak se ostatní budou krabatit ve smokingách a sukních :DD. Good luck guys! haha, teď zním jak dobrá histerka která se zajímá jen o oblečení,že? :D
Netěším se na vstávání. Zítřejší i jakékoliv jiné. Včera jsem šla schválně spát v 11. Představovala jsem si že se proberu cca v 7,po osmi hodinách spánku. Prd Velebnosti.. Probudila jsem se ve 4:57,ale to za účelem jiným :D,jestli chápete. Potom jsem si uvědomila že příštích 10 měsíců budu spát do půl sedmé. Jen o hodinu a půl víc. Podívala jsem se z okna a zjistila že je tma jak v prdeli -_-. V 5 hodin ráno, v létě. Stále mi 5 hodin ráno přijde jako půlnoc,a nějaká hodinka navíc to nezmění. Je to hnusná představa,že se pořádně nevyspím. By the way: Probudila jsem se v 9:30. Tak to dopadá když si chce člověk zvyknout na nový časový režim. No comment.
Počítám že si tento článek přečtete až zítra, proto se ptám: Jak dopadl váš 1. školní den? :DD