168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Srpen 2013

Dreams & Goals for next 12 months

30. srpna 2013 v 18:58 | Theresa |  cíle
Napadla mě nová předsevzetí které bych ráda splnina(pro svůj dobrý pocit) do konce roku 2014. Některé z nich se totiž za rok ani stihnout nedají :D, toť vše o důvodu "Proč to ta kráva nepřidá až 1.1.".. Nevylučuju že se některé z nich nepoupravují,přece jen sny jsou chvilkové i dlouhodobé,splnitelné i nesplnitelné. O některých sním prakticky celý život, některé jsou mým aktuálním poblouzněním.
btw: Včera měl narozeniny Liam Payne,skvělý zpěvák s téměř operním hlasem :D a Michael Jackson, který by se dožil svých 55ti let. RIP.

1) Dlouhé sestřižené vlasy
I s barvou,samozřejmě. Už vidím ty komentáře jak to ničí vlasy,jak se o to špatně stará bla bla bla..Uvědomuji si to, ale dlouhé vlasy jsem v životě už měla,jen jsem si je já kráva nechala ze zvědavosti ostříhat. Naštěstí to bylo v prosinci,teď jen čekat další rok a vypadá to že se mi konečně sen o dlouhých splní ;) (tedy pokud u mě platí pravidlo 1 měsíc=1 cm). Střih a barva alá Jade Thirlwall je pro mě absoluním vrcholem dokonalosi :D :3.

2) Nepodělat tento školní rok!!!
haha, myslím že tohle předsevzetí máme všichni společné. Vím že to z vaší strany možná zní směšně, ale jsem docela vystrašená z chemie,kterou budu mít letos poprve. Stejnou učitelku jsme letos měli na supl Fyziky,a i ten nejchytřejší člověk ve třídě pochopil z jejího vysvětlení velké hovno -_-. Neteším se na učitele,netěším se na tu rutinu. Ale tím Vás nebudu zatěžovat,máme přece zůstat pozitivní! :D Dalším (snad i největším) cílem je zůstat psychicky taková jaká jsem teď. Přes srpen jsem se zbavila z depresí ze sebe samé. Na začátku července mi představa že se do školy vrátím stejná jako jsem z ní odešla(fyzicky) naháněla velkou hrůzu, no teď je mi to docela jedno protože si uvědomuju že mi ta banda pitomců za to nestojí :). Snažila jsem se dost, ale potom jsem to všechno prostě vzdala,nechala to být a začínala být i spokojená sama se sebou :). Držte mi pěsti,budu vám moc vděčná..

PEANUT BUTTER MUFFINS!

26. srpna 2013 v 16:27 | Theresa |  recepty
Předtím než se vrhnu na tvoření nového pozdimního designu se s vámi chci podělit o jeden úžasný,nejlepší recept na "clean" muffiny které jsem kdy jedla! Rozhodně,rozhodně doporučuju vyzkoušet!♥ Opravdu jsou úžasné, měla jsem co dělat abych je nesnědla všechny najednou. Recept jsem našla na youtube, pro jistotu přiložím i originál.


Jak jsem je dělala já (téměř stejně,takže je to prakticky jen překlad :D):
50g vloček
Půlka banánu(nebo jeden malý)
Arašídové máslo (*doufám že nejsem jediná kdo nemá rád označení bruákové máslo :/)
1 lžička skořice
3 vaječné bílky
1 lžička mandlového aroma :D (nechápu celou tu věc s vanilkovým extraktem,je to snad v každém receptu jenom já nechápu jaký to má význam,vysvětlí mi to někdo? :D)

Celý postup je krásně ukázán ve videu :). Prakticky košíčky naplníme do 1/2,poté navrch dáme lžičkou máslo,a nakonec uděláme tenkou vrstvu zbytkem těsta. Vložíme do trouby na 170 stupňů cca 10-15 minut. Dobrou chuť!

24.8.2013 - today,getting ready+ DIY school notebooks!

24. srpna 2013 v 14:56 | Theresa |  everyday
Dnešek se nese v duchu odpočívání pod dekou s čajem v ruce. Je to jen mnou,nebo i vy začínáte pociťovat první podzimní počasí? Letní ovoce zdobí trávu a listy se zabarvují do různobarevných odstínů. Vítr je silnější a počasí chladnější..Dobře možná trochu přeháním. Ale brzy to přijde,cítím to :D. Mimo jiné, už vám došlo že zbývá 7 dní?:/

Haha, hned jsem si vzpomněla. Řekla bych že od tématu neodbočuju :DD. Každopádně z azbuky si pamatuji velké hovno, matematiku nezmiňuju, a na chemii radši nemyslím. Kam se poděla ta počáteční radost před osmi lety, kdy jsem na první školní den nemohla pomalu dospat?


18.-21.srpna..Happy things in my life

21. srpna 2013 v 20:14 | Theresa |  everyday
Konečně jsem nakoupila nějaké oblečení, po dlouhé době navštívila Vaňkovku a měla kávu z automatu :D (věřte mi nebo ne, docela na ní ujíždím!). Pořídila jsem dobře, měli úžasné slevy na různé kalhoty a vůbec letní výprodeje. Rozhodně doporučuju se tam mrknout. Džínovou bundu (dobrý materiál,krásné provedení) jsem sehnala ve slevě za 349 kč,no neberte to! :D♥ Pro mě nákup podzimu, do shoppingu jsem se (znovu) totálně zamilovala :3.Co možná nevíte o letní zelenině aneb ozdob si talíř

16. srpna 2013 v 14:26 | Theresa |  beauty
Tak se zase po týdnu hlásím a troufám si "nevysvětlovat" důvod mé neaktivity která je jednoduše a jak zdůrazňuju skoro v každém článku léto :). Dnes jsem poprve po pár dnech znovu navštívila humno a nestačila se divit kolik tam toho za těch 48 hodin přibylo. Z takových zelených nicek plný strom nektarinek a plné keře cherry rajčat. Tolik toho ani běžná čtyřčlená rodina nesní(ano,mluvím z vlastní zkušenosti). Tak to vypadá že do konce září nebudu jíst nic jiného :D. Kecám,za pár dní to ani nebudu chtít vidět. Ostatně nápad na tento článek přišel-jako vždycky-na poslední chvilku. Kdyby na něj čirou náhodou přišel hater zdravé výživy, může mít aspoň dobré svědomí z toho co svému tělu jednou za uherský rok dává a že na tom není tak špatně jak si celý život myslí. Konec keců,jdeme na to! :D
By the way: O víkendu jsem to konečně riskla a zkusila to domácí ombre :3. Vyšlo docela slušně(=hlava neoletěla,barva byla agresivní a konce byly po smytí jak dřevěné ale stačilo to pár dní vydržet bez žehličky a fénu a jsou opět v cajku:))


8.8.2013 - I want you BACK!

8. srpna 2013 v 22:27 | Theresa |  everyday
Jak se máme?:) U mě luxusně. Nevím čím to, v neděli jsem se probudila úplně jiná (psychicky). A ještě podivnější je že mi ta "nálada" přetrvává dodnes, a doufám že i dál bude(musím zaklepat). Žádné deprese,nespokojenost sama se sebou. Podívala jsem se do zrcadla a automaticky jsem se soustředila na věci které mám na sobě ráda. Na snídani jsem si dala rohlík s nutellou bez přemýšlení co je v tom špatného nebo dobrého. Pocit jako bych si poprve za x měsíců znovu užívala život :). Už chápu že to nejde vyvolat, taková věc prostě musí přijít sama. Pak to stojí za to.
Dnes jsem byla v drogérce,doplnit nějaké zásoby a poohlédnout se po novém korektoru. Nakonec jsem zvolila Dermacol Barrandov Cover na který jsem slyšela skvělé recenze. Hned jsem ho vyzkoušela a můžu jen doporučit :). Zakryje OPRAVDU všechno,troufnu si říct že i tetování. Dál jsem si vzala balzám na rty,Loreal Wild Ombré a tyčinku Aknestop od Ryoru. Tu barvu jsem chtěla už dlouho vyzkoušet,a narazila jsem na ni v akci, tak proč ne :). Jako by vás to zajímalo..už jsem zblblá z těch kosmetických blogů :P. Oběhnu vás až jindy, omlouvám se. Teď mám co dělat abych neusnula u PC. xoxo

Tipy na NEOKOUKANÉ filmy

4. srpna 2013 v 15:07 | Theresa |  other
Napdalo mě po dlouhé době mého fňukání udělat nějaký tématický článek,pro změnu :). Zapátrala jsem v paměti po filmech které nejsou extra známé (nebo se o nich nebaví každý druhý člověk), a které si v mém srdci našly místo.

I love food.

2. srpna 2013 v 17:22 | Theresa |  everyday
;)