168 cm / 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - July 1.2014

Březen 2013

Přežer, doslova!

31. března 2013 v 16:28 | Theresa |  everyday

Jestli tak půjdu dál, nikam to nedotánu! Dnes i včera jsem se totálně přežrala. Já vím že si říkáte ať si nestěžuju, sama si za to můžu. Máte pravdu. Jsem moc ráda za vaše komentáře <3, bez vás bych to nedotáhla vůbec nikam. Ve většině píšete, že si můžu dovolit "občas" ujet na něčem kalorickém. No jo, občas. Poslední dny jsem se přežírala, a to pořádně. Například - včerejší jídelníček se už nedodržela. Od oběda jsem měla ještě velký kus velikonoční buchty (=hodně bílého pečiva), kofilu, ledové kaštany, 1/4 balíčku chipsů, karamelové řezy.... tak a ani se nedivím kdyby se vám zvednul žaludek. Sladkosti, které by mi za normálních okolností vydržely na 3 měsíce, jsem včera spořádala. Jediné + je, že jsem šla spát v cca 4:20, a poslední jídlo jsem měla okolo osmé hodiny. Ale to je tak vše. Nejhorší na tom je, že jsem byla jak v tranzu. Neuvědomovala jsem si, co dělám. Bylo mi to jedno. Došla na mě strašná depka. Takže počítám, že jsem zpět na pozici 55 kg. Ale já to doženu,slibuju! Hladovět nehodlám. Nechci si rozhodit režim a bojovat s jojo efektem do konce života. Z trucu jsem napsala menší příběh - bez hlavy i paty, možná ho sem hodím. I když si to pravděpodobně nikdo nepřečte. Dlouhý smyšlený text bez smyslu. Zítra pravděpodobně pojedu nakupovat do Brna. V HMku mají krásné hadry, tak půjdu omrknout teritorium. Možná si koupím plavky, záleží na tom jak mi budou sedět. Ovšem podle fotek na oficiálních stránkách to půjde. I když budu mít při zkoušení v pase o 10 cm víc..

30.3.2013

30. března 2013 v 13:07 | Theresa |  everyday
Opět se hlásím! :D Jaké to máme magické datum. Právě jsem se vrátila z krátké procházky se psem. Konečně trochu vykouklo sluníčko, tak jsem toho po dlouhé době využila. Doufám že vydrží. Včera jsem pomáhala zdobit karamelové řezy. Naštěstí jsem odolala, no až doteď. Do háje co se mnou je? :/ Poslední dobou mám pořád na něco chuť, zrovna o velikonocích. Lepší načasování být opravdu nemohlo. Moje dnešní ranní váha je 54 kg, takže se to už i podepsalo. Budu muset být přísnější. Každopádně, můj naplánovaný jídelníček na dnešek (až na ty řezy):
Snídaně: Mixit,mléko,malý banán
Oběd: Fazolová polévka
Svačina: Nastrouhaná mrkev
Večeře: vaječná bílka
Mimo: Karamelové řezy
Původně jsem měla jiný jídelníček, ale ty řezy dali příjmu docela zabrat.
Jinak vám chci moc poděkovat za komentáře k minulému článku!<3 Upřímně jsem to nečekala :'). Moc moc moc jste mě potěšili! Rozhodně je to tvrdá motivace jít dále, cvičit, a jíst zdravě ( i když tomu jídelníček neodpovídá). Do léta to zvládneme! <3

29.3.2013

29. března 2013 v 11:00 | Theresa |  everyday
Dnes ráno jsem se probudila s myšlenkou, že se na každém blogu vyskytuje fotka s postavou autorky, a na tady je jenom jedna, ze které uvidíte leda hovno s makem :/. Původně jsem chtěla fotku vložit už včera, ale nějak z toho sešlo, tak ji sem dávám teď. Fotka je z mé lepší ranní formy. Kritizujte, co bych měla zlepšit. Chybama se člověk učí!
Snídaně: MixIt,2 kiwi
Oběd: Fazolová polévka,špenát s vajíčkem
Svačina: Nastrouhaná mrkev
Večeře: ?
Sport: Pravděpodobně Jillian - 30 Day Shred level 2Dnes plánuji lehčí den. Včera večer jsem bohužel podlehla chipsům :/.

28.3.2013 - Holiday!

28. března 2013 v 10:08 | Theresa |  everyday
Ta fotka je úžasná!
Včera jsem začala jíst konečně podle svého. Na večeři jsem si dala krajíc chleba se šunkou (pravda bez másla, ale nechybí mi ;)), a cítila jsem se skvěle. Bez výčitek. Taky mi už přišel ten MixIt :D. Dnes ráno jsem si ho dala s jogurtem. Zvolila jsem vlastní mix podle mého gusta. Vsadila jsem na věci které mám ráda, a výsledek je výborný! :D Měla jsem chuť sníst celé balení. Ale tak chápete, musí něco zůstat na zítřek :DD (sranda).
Jelikož mám zase na pár dní volno, proležím celý den v posteli, s filmem a zmrzlinou (rozmixovaný mražený banán). Možná konečně nahodím samoopalovák a udělám si beauty day. Uvidím.. Jak se máte vy, kočky? :)
27.3.2013 - Snídaně: 2 celozrnné muffinky,pomeranč
Svačina: banán
Oběd: Špagety,paprika
Svačina: 1 celozrnný muffin
Večeře: Chléb se šunkou
28.3.2013 - Snídaně: MixIt (50g),bílý jogurt
Svačina: banánová zmrzlina
Oběd: Špagety
Svačina: doplním
Večeře: doplním

16.3.2013 - Decision

26. března 2013 v 18:48 | Theresa |  everyday
Dospěla jsem k definitivnímu rozhodnutí. A to, že už nebudu držet žádné hladovky, žádné radikální diety. Budu jíst tak, abych byla spokojená, zdravá a celkově psychicky vpohodě. Což nejsem. Teď jsem si pročítala nějaké články a příznaky toho, kdy se dieta může přehnat a nakonec bude jen škodit. Můj případ.
1) Příliš nízká teplota těla - Moje teplota je 34. Neustále je mi zima a třesu se, a to nosím i v normální místnosti mikiny.
2) Nesoustředěnost,podráždění
3) Myšlenky jen a pouze na jídlo
4) Stres
Všechno toto mi komplikuje život. A určitě nejsem sama. Možná vše nezpůsobilo jídlo, ale je největší pravděpodobnost že ano. Takže budu jíst to, co chci, ale převážně zdravě. Když budu mít chuť na čokoládu, čtvereček si dopřeju. Když budu mít chuť na buchtu, upeču si zdravější variantu a směle se do ní vrhnu.. Přece jídlo má být radost, ne? :)
Teď se dívám na nějaké díly Jste to,co jíte.. Stejně je v háji ten začátek, kdy jim na stole ukazují to, co sní průměrně za týden, a to, co by sníst měli. Velikost těch porcí je nesrovnatelná :P! Takže porce snad nebudou problém. Navíc pochybuju, že bych takhle (hladovka) chtěla žít pozbytek života. Chci žít zdravě, být zdravá a spokojená!

25.3.2013

25. března 2013 v 15:06 | Theresa |  everyday
Jste spokojeni s novou Miss? :) Já nadmíru. Je krásná,inteligentní a prostě má něco do sebe. Upřimně bych si ji i tak jako jedinou zapamatovala podle obličeje..
Dneska jsem zůstala doma. Včera jsem byla celá taková divná, tak pro případ. Jídelníček se snad v normálu, pořád jsem nasycená ze včerejška, takže toho už moc nesním. Ale na hladovku najet nechci. Celý den jsem potom vystresovaná a zbytečně se nesoustředím. Celkově, normální pravidelné jídlo mi vyhovuje. Když už jsme u toho jídla. Vzpomínáte na to včerejší přežíraní? Ráno mi to nedalo a jako za trest jsem se postavila na váhu, která ukázala 52,5 kg. Jenom jsem na to 5 minut zírala s otevřenou hubou :D. Ta váha určitě blbne. To není možné.. Ale stejně jsem ráda :DD. Držte mi pěsti ať to vyjde :D.. Teď se už vrhnu na školu, zatím kočeny! :)
Snídaně: Malý pomeranč,velký banán. Potom jsem ještě ujídala kyselé okurky(cca 3).
Oběd: Kuřecí maso, bramborový salát.
Svačina, Večeře: Ještě nevím..

Dnešní propadák..

24. března 2013 v 14:28 | Theresa |  everyday

Tak s tímhle tělem se můžu nadobro rozloučit. Dnešní jídlo byla jedna velká katastrofa.. a kalorie? Ty radši ani nechci vědět. Znáte takové ty dny, kdy si řeknete že můžete trochu zhřešit? Já to dost přehnala. Co z toho vyplívá? Bye Bye 53 kg.. Nejradši bych to vyzvracela. Ale nebudu. Nechci najet na takovou dráhu..

Snídaně: Ovesná kaše,čtvereček hořké čokolády,jablko a pomeranč
Oběd: Bramborový salát s majonézou, kuřecí maso
"Svačina" : Kynutý štrůdl s makem- 4 kusy
Večeře: Přípradně doplním..záleží na tom co do mě vecpou..
Pohyb: Hovno hovno nic.

23.3.2013

23. března 2013 v 18:06 | Theresa |  everyday
Ne, že by moje rodina nenáviděla to, že se snažím žít zdravě. Ona nenávidí zdravý životní styl. I když se o něj sama pokouší, nesnese ten fakt že se mi v něm daří jíp než jí. Jiný důvod tu nevidím. Ale jelikož si svoje zlomené srdce vylévám do článků téměř pořád, dnes změním téma :D. K obědu jsme udělali výborné kuřecí maso se salátem a slunečnicových chlebem, a rovnou mám i na zítřek <3. Mňam. A to jsem ho snědla opravdu hodně :P. Jinak dnes jde předávání Miss 2013. Budete se taky dívat? Já se dívám každý rok, nikdy mě ten pohled na úžasně hubené holky neomrzí. Každý rok jsem si po konci předávání sepisovala věci které budu dělat, co budu nosit až budu hubená. Minulý rok se 61 kily. Nemůžu uvěřit že tentokrát s 54 kily.. Cesta ještě nekončí, takže se neraduji předčasně, ale jsem na sebe svým způsobem hrdá :D. I přes veškerý tlak ostatních jsem již značnou část dokázala. A bez vás by mi to opravdu nešlo. Celá vaše podpora mě táhne kupředu. Takže vám chci moc poděkovat a virtuálně vás obejmout! :D


Snídaně: 1 celozrnný muffin,bílý jogurt,1kiwi (206 kcal)
Oběd: Kuřecí prsa,zeleninový salát,plátek slunečnicového chleba (506 kcal)
Svačina: Jablko (109 kcal)
Večeře: 2 plátky slunečnicového chleba se šunkou, zelenina/rajče (145 kcal)
Celkem bez sportu: 966 kcal
Sport: cca 30 minut cvičení s Denise Austin :)..

Moje denní slasti i starosti, cíle

23. března 2013 v 14:30 | Theresa |  cíle
Námět tohoto článku mě napadl ani ne před minutou, a když už jsem u notebooku, proč jej nenapsat rovnou,že? :D Předem bych chtěla oznámit, že nejsem nikdo s výjmečným životem. Pár kamarádů mám, ale pochybuju že by pro mě strčili ruku do ohně. Žádné srdcervoucí vztahy jako v těch slavných písničkách o přátelství nečekejte. Nemám ráda školu (nic zajímavého, ale poslední dobou se na ni obzvlášť netěším :P), většinu času trávím online. Miluju britskou hudbu. V seznamu mých CDček nechybí Ed Sheeran,Little Mix ani One Direction. (Nejen) jejich hudba mě rozveselí, ostatně hudbu poslouchám pořád. Vždycky u mě najdete sluchátka. Hraju na kytaru - asi 3 / 4 roky. Poslední dobou pořád hraju A Team od Eda Sheerana. Dříve jsem od něj měla větší favority, ale tahle písnička se prostě z neznámého důvodu posunula do popředí :D. Sebepoškozuju se. Ne pravidelně. Ale mám chvilky, kdy musím vytáhnout břitvu a odpoutat se od bolesti. Koušu si nehty, a věřte mi, že bych se za to zabila! Jsem negativista. Některé události v životě mi dost ubraly na sebevědomí a změnily mi pohled na svět. Bohužel se mi moje neustále pozitivní nálada vytratila a zatím se mi ji nepodařilo získat zpět. Chci být perfektní. Je jasné, že to není možné. Ale věřím, že spolu zvládneme být perfektní pro sebe.

It's a Friday,Friday...

22. března 2013 v 17:47 | Theresa |  everyday
Před chvílí jsem se vrátila z Kauflandu. Kupodivu jsem zjistila že mám v košíku samé (teda až na vyjímky) zdravé věci :D. Konečně jsem narazila na celozrnnou mouku za neuvěřitelnou cenu (15 kč). Normálně z ní mám euforie doteď :D. Takže můžu konečně zkusit ty úžasné celozrnné muffiny <3. V životě jsem snad nepoužila celozrnnou mouku.Pak vám sem kdyžtak hodím fotky mého finálního výtvoru. Dnes se také chci podívat na poslední díl Pretty Little Liars.
Jinak.. jídelníčky nezvládám. Rodiče mě nutí víc jíst, sice celkem zdravé věci, ale porce jsou hrozně velké. Takže to musím dojíst i když už jsem dávno nasycená. Snad to nějak zvládnu. Mám pro vás jeden dotaz- Jaký je váš oblíbený zdroj bílkovin? Myslím tím jogurty,tvarohy..Hodně by mě to zajímalo. Protože u mě to jsou jen bílé jogurty,občas práškový protein a bílka. Chtělo by to nějakou změnu.
Snídaně: Pomerančové smoothie (1 pomeranč, 200ml polotučného mléka)
Svačina: 1 velký banán
Oběd: Fazolová polévka (cca 200ml),1/2 knackebrotu,cca 150g bramborové kaše, Hodně dušené brokolice
Svačina: 1 plátek slunečnicového chleba se šunkou
Večeře: Doplním

Sport: 15 minut jogy

Jojo, já vím :D. Moc sacharidů :/.
21.3.2013

21. března 2013 v 15:01 | Theresa |  everyday

Děvčata omlouvám se, že jsem tady včera nebyla, ale měla jsem toho hodně do školy. Ty učitelky mě jednou zabijou.. ALE - po dlouhé době jsem navštívila knihovnu :D. A hádejte co jsem v ní našla- knihu ZUMBA. Pamatuju si, že jsem ji kdysi viděla v nějakým teleshoppingu, a celkem mě zaujala. Takže jsem si ji půjčila. Sice je bez DVD, ale docela jsou tam dobré triky a tipy na sestavení jídelníčků ;). Já jsem se do ní začetla v 9 hodin večer a skončila jsem něco málo po půlnoci :D. Pár z tipů vám sem kdyžtak hodím. Myslím, že si trochu přepočítám jídelníčky :P.A když už jsme u jídelníčku, tady je ten můj dnešní:
Snídaně: Bílý jogurt odtučněný,2 knackebroty se sezamem
Svačina: Malá mrkev
Oběd: Karbanátek z mletého masa (pečený bez oleje :D, okolo 80g),bramborová kaše,dušení brokolice
Večeře: 2 plátky chleba,4 plátky šunky,banán,mandarinka (no jo, rodiče)
Sport: 50 minut cardio a posilování


PS: Před chvílí jsem si obědnala MixIt! :) Nevíte, za jak dlouho by to mělo dorazit? Zatím jsem si obědnala 1 tubus, víc bych jich ani za ty 3 měsíce nezvládla :S.

Jared bude vždy kundislav č.1! :D

19.3.2013

19. března 2013 v 19:49 | Theresa |  everyday
Dnes se bohužel taky nedokopu k inteligentnějšímu článku než jídelníčku a k mým "skvělým" kecům. Dnešní jídelníček jsem podle mě až na oběd zvládla. Co dodat. Zase jsem se nehorázně pohádala s mamkou. Dokonce až tak že jsem jí musela vytahovat klíček ze zapalování - chtěla se mnou jet na psychyatrii. Podle mě to už dost přehání. Mám zdravý jídelníček, nehladovím. Její problém je, že jsem zhubla pár kilo, bojí se že to přeženu a že budu mít anorexii. Panebože, vždyť ani nemám podváhu! Už nevím jak dál. Ale tohoto snu se nevzdám. Smutné je, že nevidím jiné východisko než zhubnout. To přece není nic špatného, že chci vypadat dobře, ne? Tak či tak, držte mi pěsti!
PS: Dnes po sportování (cca 16:00) jsem vážila přesně 53 kg. Musela jsem se před ní zvážit. Hned po mě se vážil taťka a málem ho ranila mrtvice když se ručička zastavila na 90 kg - jeho normální váha je 85kg. Výsledek: Váha podle něj váží blbě :D.


Snídaně: cottage,1 velké rajče,půl patky chleba (252 kcal)
Svačina: malé jablíčko (62 kcal)
Oběd: Fazolová polévka,špagety (cca 675 kcal)
Večeře: Banánové smoothie (191 kcal)
Sport: Cardio-Yoga 26 minut
Jillian Michaels cardio 18 minut
Celkem: cca 900 kcal

18.3.2013

18. března 2013 v 17:54 | Theresa |  everydayJe to hrozné. Celý jídelníček, život... V posledních x měsících si myslím že nemám proč žít. Pro koho žít. Nikdo se o mě nezajímá, tak co je jim do toho, co jím?! Mamka si v posledních dnech myslí že jsem divná, nebavím se, jen mlčím. Dnes došla z práce a seřvala mě že mě pošle k psychiatrovi, že jsem pochudlá,podchlazená (33,34 stupňů), a že za to může to jak strašně málo jím. 3x u toho prohlásila že jestli se dál budu chovat jak piča, že mě pošle k psychiatrovi. Že prý ví jak se cítím, že jsem nebyla tlustá ani předtím (za jejího mládí se potýkala s anorexií), ani teď. Najela na taktiku "už žádné zdravé jídla v domě" a vaří samé guláše,smažená jídla a jedny řezy za druhým. Mě jebne.
Snídaně: Bílý jogurt odtučněný,banán,malá hrst vloček
Svačina: Jablko
Oběd: Pangásius (strouhanku jsem oloupala,vložila jsem ho mezi ubrousky a snažila se oddělat zbytečný olej), 1 malá brambora,rajče velké
Svačina: Všechno možné(Dohromady tak 200 kcal)
Večeře: 1/8 pizzy
Sport: 50 dřepů, 50 sedy-lehy, 100 jumping jacks

Celkem: RADŠI NEPOČÍTÁM.Poraďte holky.. :(.

Rychlovka :)

17. března 2013 v 17:55 | Theresa |  everyday
Děvčata jsem tu jenom narychlo, protože jsem před chvílí dojela a mám se toho ještě hodně co učit :D. I tak jsem teď strávila 30 minut řešením matematické úlohy která doslova nemá řešení :/. A jídelníček? Ta ryba co jsem měla k obědu byla smažená, ve slunečnicovém oleji. A že jsem jí nesnědla málo :/. A včera jsem měla jahodový řez, musela jsem. Tak jsem si večer aspoň zacvičila 40 minut cardia. Ani nevím jestli jsem to sem už náhodou nepsala :D. Dnes už jen zeleninu. A co vy? :)
Zítra si konečně udělám takovou snídani jako je na obrázku v předchozím článku <3. Ani nevíte jak se na ni těším :D.

PS: Oběhnu vás zítra nebo v příštích dnech ;)! Dnes opravdu nestíhám :/ <3.

16. - 17.3.2013

16. března 2013 v 14:56 | Theresa |  everyday
Ahojte kočky! :) Jak se vám daří? Dnes dělám jarní úklid pokoje = 3 hodiny v prdeli :D. Ale tak znáte to. Musím ten čas nějak zabit. Radši neříkám že na mě čeká hromada učení. Příští týden máme xxx písemek, půlka školy byla minulý týden na lyžáku, tak se to nakupilo. Zítra zase jedu nakupovat do Zlína,tak si radši předem plánuju jídelníček, abych nešáhla po něčem nezdravém :).
Sobota: 1 plátek toastového celozrnného chleba,plátek šunky a sýra
Jablko
Guláš s rýží
10g Nutelly(no jo,víkend). Muller Grácie kiwi
rajče
Sport: Cardio 20 minut
Celkem: 590 kcal
Neděle: 2 ovesné lívanečky s 1/2 jablka
2 rýžové chlebíčky
Velký banán
cottage
zelenina
Sport: Nakupování
Celkem: Nevím kolik spálím při nakupování, tak to beru celkem s jídlem - cca 580 kcal

Tak toto vypadá bohově! :O

Ovesné palačinky - Výborné!

16. března 2013 v 8:00 | Theresa |  recepty
Právě jsem je dodělala, a dopadly víc než dobře! Zdravá verze, která chutná úplně stejně jako originální palačinky z cukru a mouky :). Navíc 100g má jen 163 kcal, což si myslím že není tak špatné ;). Další skvělá vlastnost je že neobsahují žádný cukr! :)
Budeme potřebovat: 100g ovesných vloček
2 vaječná bílka nebo 1 vejce a 1 bílko
1,5 dcl mléka

Postup: Vločky rozemelu, přidám do rozkvedlaných vajíček s mlékem a po chvíli smažím malé lívanečky (nabo palačinky) bez tuku. Na hotové lívanečky/palačinky můžu dát např. lžičku tvarohu s kakaem a kousek ovoce:). Dobrou chuť!

15.3.2013

15. března 2013 v 16:09 | Theresa |  everydaySnídaně: 130g kokosového pudinku,lžička proteinu, rozpustná vláknina (165 kcal)
Snídaně: Jablko velké (130 kcal)
Oběd: Zbytek krabího salátu(přesně 100g :D), plátek celozrnného toastového chleba,rajče (170 kcal)
Večeře: Ovesné palačinky s trochou tvarohu, lžička kakaa,malé jablko (265 kcal)
Sport: Jillian Michaels 30 day shred level 2
100 jumping jacks
Celkem: 730 kcal bez sportu. Při sportování jsem byla celkem unavená takže si myslím že se dá počítal cca 600 kcal :D


Děvčata moc vám děkuju za podporu :). Bez vás bych to nikam nedotáhla!
Jinak, poslední dny jsem hoodně unavená. Usínám při hodinách (jak neobvyklé :D), a i když spím třeba 9 hodin, nevyspím se.Rozhodla jsem se proto postupně zvýšit denní příjem na cca 900 kcal. Docela dost se bojím jojo efektu. Nechci to znovu nabrat. Po dnešním obědě jsem se vážila a měla jsem okolo 54 kg :'). Jsem za to hodně ráda, ale příjde mi zvláštní že jsem to shodila za 5 dní. Můj celkový cíl byl mít 53 kg do letošní Miss (kdo se na to tak neuvěřitelně těší?). Držte mi pěsti ať to zvládnu. Mimochodem je pátek, takže zlata pamatujte si: Víkendy jsou nejdůležitější dny diety


Už jste viděli to video? Já v tom mám osobně celkem bordel. Zdá se mi, že většina znaků v tomto videu se mi jeví jako výsměch Harrymu Stylesovi. Celkem sprosté. Její osobnost celkem nemusím (stává se z ní BITCH), ale hudba se mi i líbí :D. I tohle video, svým způsobem.. ale tak chápete :D.

14.3.2013

14. března 2013 v 18:02 | Theresa |  everyday


Snídaně: 1 slunečnicový rohlík,2 plátky šunky, rajče (193 kcal)
Svačina: 3 knackebroty (160 kcal)
Oběd: Jablko, 10g Nutelly (163 kcal) - Neměla jsem hlad, ale ani energii, takže jsem si vzala trochu té nutelly :)
Večeře: 120g krabího salátu,rajče (salát bez majonézy i takových sraček. 112 kcal)
Celkem: 397 kcal
Sport: 30 minut cardio workout

Jídelníček 13.3.2013

13. března 2013 v 16:06 | Theresa |  everyday
Tohle tělo je můj cíl do léta! <3
Děti dnes to byl totální přežer :P. Teda aspoň teď, dívám se na Harryho Pottera a chutě u mě jedou naplno :D. Ale odteď už budu jíst dobře.
Snídaně: Banánový toast (226 kcal)
Svačina: Bílý jogurt odtučněný (66 kcal)
Oběd: 100g čočky, 2 plátky kuřecí šunky, 1 vaječný bílek (204 kcal)
Večeře: Nastrouhaná mrkev (43 kcal)
Mimo: 40g šunkofleků,1 jablko (201 kcal)
Sport: 30 minut ve fitku (dělala jsem převážně cardio :D)
Celkem: 755 kcal / se sportem: 356 kcal


12.3.2013

12. března 2013 v 17:27 | Theresa |  everyday


Dnes jsem se bavila se spolužačkou, jejíž sestra (budeme jí říkat B.) se snaží zhubnout :D. Její mamka pracuje ve zdravé výživě a specializuje se na tyhle karabičkové diety, takže to dostává zdarma. No a ona si myslí, že když bude jíst dietu s krabičky a k tomu sní 2 milky + bonboniéru denně že zhubne? Doufám že si ze mě jenom dělala srandu. Tahle naivita mě fakt překvapuje :P.
Jinak včera večer jsem se zvážila a váha ukázala 55kg! :D Tramtadadáá! Myslím, že si můžu v menu škrtnout další číslo :'). Teď jenom si to udržet a jít ještě níž. Tady je to co jsem dnes snědla:

Snídaně: Poloviční porce banánových palačinek+protein (190 kcal)
Svačina: 250g cherry rajčátek (44 kcal)
Oběd: 150g čočky + 2 vaječná bílka (265 kcal)
Večeře: Milbu bílý jogurt (66 kcal)
Navíc: 10 piškotů (117 kcal)
1 sýrový plátek (29 kcal)
Balkánský sýr (67 kcal)
Sport: 20 minut cardio


Říct, že jsem nějak extra spokojená se nedá. Mám co zlepšovat.